Inofama - OSM Cuiavia 9:3
Nowicki (3), Kowalski (3), Makowiecki (2), Piech - Gajewski, Poświatowski, Bogusz
Lotnik I - Pozkal 7:2
Sobczak (3), Zaborowski (2), Liszkowski, Malinowski - Ruta, Przydatek
Darpol - Rolmet 5:3
Jarek, Panfil, Lewandowski, Kropski, Panfil - Dreliszak, Stefański, Frączak
Multimedia - Katalizator 3:1
Szutkowski (2), Semenowicz - Konopiński
Fabryka wag - Soccer team 2:5
Grupa, samobójcza - Tański (2), Semenowicz, Grabarek, Lang
1 | Lotnik I | 12 | 28 | 43:24 |
2 | Fabryka wag | 12 | 25 | 51:39 |
3 | Multimedia | 11 | 20 | 31:21 |
4 | Soccer team | 11 | 18 | 30:24 |
5 | Darpol | 12 | 18 | 30:25 |
6 | Rolmet | 12 | 18 | 25:35 |
7 | Pozkal | 12 | 16 | 29:32 |
8 | Inofama | 12 | 11 | 35:36 |
9 | Katalizator | 12 | 8 | 26:41 |
10 | OSM Cuiavia | 12 | 7 | 27:50 |
Strzelcy: Wieczorek - 14, Łapiński - 12
II liga
Wodociągi - Krismet 2:2 (mecz zaległy)
Janikowski, Szyperski - Deresiewicz (2)
Oponweks - Semafor 4:1 (mecz zaległy)
Kawalerski (2), Krzemiński, Marciniak - Cięgotura
Eska klub fit - Elprim 1:3
Marciniak - Szczepaniak (2), Filipiak
Celtic dragon - Drogi i mosty 3:1
Borowiak (2), Malinowski - Grodziski
Ferrum - Semafor 3:2
Szachnowski, Sierdziński, Ruczkowski - Radzimski, Kozłowski
Wodociągi - Krismet 4:3
Roszak, Wróblewski, Janikowski, Janiak - Bednarek (2), Skoczyński
Instalbud - Oponweks 1:2
Śliwczyński - Kawalerski, Dzwoniarkiewicz
1 | Wodociągi | 12 | 23 | 44:31 |
2 | Elprim | 12 | 22 | 30:16 |
3 | Ferrum | 12 | 22 | 37:24 |
4 | Drogi i mosty | 12 | 22 | 37:30 |
5 | Krismet | 12 | 19 | 45:34 |
6 | Instalbud | 12 | 16 | 24:26 |
7 | Celtic dragon | 12 | 15 | 21:33 |
8 | Oponweks | 12 | 14 | 24:33 |
9 | Semafor | 12 | 12 | 22:36 |
10 | Eska club fit | 12 | 6 | 23:42 |
Strzelcy: Deresiewicz - 20, Grodziski - 17
III liga
Mat GSM - Cukiernia Marta 4:3
Tomaszewski (2), Maniewski, Andrzejewski - Majtczak, Biłoszewski
Lotnik II - TG Sokół 3:1
Ulatowski, Szymczak, Tomtas - Łukaszewski(2)
Gesal mikrus - Drink bar 19:1
Stępień (11), Sobczak (5), Dajczak (3) - Wiśniewski
Notecianka - Polprint 2:1
Pawlak, Szubertowski - Kryszak
Pacio Pakość - 2 płk inż. 0:5
x - Lewandowski Ł. (2), Bułakowski, Stępień, Lewandowski R.
1 | Gesal mikrus | 12 | 30 | 65:17 |
2 | 2 płk inż. | 12 | 29 | 49:26 |
3 | Lotnik II | 12 | 24 | 40:20 |
4 | Polprint | 12 | 20 | 32:26 |
5 | Cukiernia Marta | 12 | 18 | 43:36 |
6 | Mat GSM | 12 | 12 | 26:38 |
7 | Pacio Pakość | 11 | 12 | 13:28 |
8 | Notecianka | 11 | 12 | 33:51 |
9 | TG Sokół | 12 | 10 | 17:34 |
10 | Drink bar | 12 | 5 | 13:55 |
Strzelcy: Stępień P. - 28, Stępień Ł. - 18
IV liga
Piekuś - Belfer 5:1
Lewandowski (3), Krawczak, Włudarski - Krysiński
Drowy Itechnika - Straż pożarna 2:3
Kiedzik, Kaczmarek - Derenda (2), Klain
MPK - FC Floryda 10:1
Lewandowski (4), Piernik (3), Falgowski (2), Hulisz - Potrzebowski
Oświata - Pogotowie 1:1
Michalski - Pietrzak
Viando - Agro trans Barcin 3:2
Danielewski, Szubarga, Bacia - Karaszewski (2)
Agro trans Barcin - Drowy Itechnika 3:0
Wiśniewski (2), Karaszewski - x
Oświata - FC Floryda 5:2
Michalski (2), Gapiński (2), Napora - Potrzebowski (2)
Viando - Piekuś 0:0
x -x
MPK - Belfer 4:4
Falgowski (2), Makowiecki (2) - Kawka, Woltman, Lohsse, Krysiński
Straż pożarna - Pogotowie ratunkowe 3:0
Derenda (2), Dybała - x
1 | Straż pożarna | 12 | 26 | 43:21 |
2 | Oświata | 11 | 23 | 28:17 |
3 | Agro trans | 11 | 20 | 34:26 |
4 | MPK | 12 | 20 | 39:31 |
5 | Drowy Itechnika | 12 | 19 | 27:30 |
6 | Pogotowie ratunkowe | 12 | 18 | 31:30 |
7 | Viando | 12 | 18 | 18:21 |
8 | Piekuś | 12 | 7 | 24:33 |
9 | Belfer | 12 | 7 | 19:38 |
10 | FC Floryda | 12 | 7 | 29:45 |
Strzelcy: Derenda - 17, Lewandowski - 13
[MJ]