Już w pierwszych minutach meczu inowrocławscy szczypiorniści zaznaczyli swoją przewagę nad gośćmi i szybko wyszli na kilku bramkowe prowadzenie. W pewnym momencie pierwszej połowy Inowrocławianie prowadzili różnicą 7 bramek. Gościom udało odrobić się trzy oczka i do przerwy na tablicy widniał wynik 15:11.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Szczypiorniści Damy Radę kontrolowali przebieg spotkania, a wyraźnie zmęczeni goście nie potrafili odrobić strat. Mecz zakończył się wynikiem 31:25. Na pochwałę zasługuje postawa Michała Walkowiaka, który w całym meczu zdobył 11 bramek i jego gra w ataku w głównej mierze przyczyniła się do sukcesu inowrocławskiej drużyny.

Bramki dla Damy Radę zdobyli: Walkowiak 11, Łukasiewicz 6, Franczak 4, Borowiecki 3, Kalinowski 3, Baranowski 2, Jankowski 1, Kaczalski 1. [IO]